Kontakt

Centrum Zarządzania Nieruchomościami sp. z o.o.

ul. Kard. B. Kominka 6
59-100 Polkowice

zobacz jak dojechać

poniedziałek - piątek: 7.00 - 15.00

W Spółce powołano Koordynatora Ochrony Danych Osobowych, z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych za pośrednictwem adresu e-mail: kodo@czn.pl

Formularz Kontaktowy


Zaznaczając ten kwadrat, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie.

Zaznaczając ten kwadrat, wyrażam zgodę na przesyłanie przez CZN Sp. z o.o. informacji handlowych i marketingowych dotyczących oferty firmy oraz podmiotów powiązanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art.10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2017, poz.1219, tj) na wskazany w formularzu kontaktowym adres poczty elektronicznej.

Zaznaczając ten kwadrat, wyrażam zgodę na przekazywanie przez CZN Sp. z o.o. treści dotyczących oferty firmy oraz podmiotów powiązanych na wskazany w formularzu kontaktowym numer telefonu zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne (Dz.U.2017, poz.1907 tj).